Promo videá

 

Promo videá

Čakáme na Tvoje video - Pohni Kostrou!

Posledný deň na zasielanie videa je 31.10.2016

O.Z. Púpava v pohybe

Občianske združenie Púpava ponúka akcie pre deti a rodiny, ktoré chcú spoločne a aktívne tráviť voľný čas. Pre deti pravidelne organizuje letné tábory, pre rodiny s malými deťmi zážitkový pobyt Odysea. Počas roka sa priaznivci Púpavy stretávajú na mnohých víkendovkách s rozličným zameraním.

Petka Polnišová & Lacko Cmorej - Pohni Kostrou!

Tancuješ, boxuješ, skejtuješ? Alebo by si chcel začať?.. :) Teraz je ten správny čas! Viac info nájdeš na www.pohnikostrou.sk!

Pohni Kostrou - TOMI KID

Opätovne sa pripomíname s projektom „Pohni kostrou! Povedz áno športu.“ zameraným na podporu športovania detí prostredníctvom súťaže o najlepšie športové videá detí. Projekt organizuje občianske združenie Orbis Institute s podporou Národného športového centra. Podrobnejšie informácie o projekte nájdete na stránke projektu www.pohnikostrou.sk.

BikeLab - PARK - relácia pre mladých od RTVS

Pohni Kostrou - KRISTÍNA MADARIOVÁ

Cieľom projektu podporeného Národným športovým centrom je propagácia športu a aktívneho pohybu medzi deťmi a mladými ľuďmi. Chceme motivovať zároveň aj rodičov, aby podporovali svoje deti v športe a oboznámiť ich s rozličnými možnosťami športovania.